IMG-20230923-WA0019

Biz Kimiz?

Nurşah Külek Düzgüner İstanbul'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermektedir. 2016 yılından itibaren bir çok kurumsal firma ile çalışmaktayız.
Hizmetlerimiz ;
Mali danışmanlık, Muhasebe hizmetleri, Firma kuruluş işlemleri, Yatırım teşvik danışmanlık, Teşvikler ve hibeler hakkında bilgilendirme ve uygulama danışmanlığı, Vergi hukuku hizmetlerimiz, Şahıs firması kuruluş ve muhasebe hizmetleri, limited şirket kuruluş ve muhasebe hizmetleri, anonim şirket kuruluş ve muhasebe hizmetleri, Genç girişimci teşvikleri ve hibeler hakkında bilgilendirme, Yeni nesil Kurye firmaları, E-ticaret şirketleri, Sosyal medya uzmanları, influencer için şirket kuruluşu ve gerekli yönlendirmelerin yapılması.

Vizyonumuz

Nurşah Külek Düzgüner, iş ahlakı ve güvenilirlik konularında yüksek standartlara sahiptir. Müşterilerine, finansal işlemlerinde her zaman dürüstlük ve şeffaflıkla yaklaşır. Bu yaklaşım, iş dünyasında onun en saygın muhasebecilerden biri olmasının temel nedenlerindendir. İşletmeler, Nurşah Külek Düzgüner ile çalıştıklarında finansal verilerinin doğru ve güvende olduğunu bilirler